free bootstrap theme

Produkty včiel a našej práce...

Navštívte našu predajňu

Ak budete mať cestu do Nízkych Tatier a pôjdete navštíviť niektorú z demänovských jaskýň, zastavte sa v našej predajni v obci Pavčina Lehota.

Forma predaja 

Produkty našich včiel si môžete zakúpiť vo Včelárskej dreveničke. Produkty tu ponúkame formou schváleného preaja z dvora. Drevenička je otvorená v letnej sezóne od rána do neskorého večera. Mimo letnej sezóny nás môžete kedykoľvek privolať na telefónnych číslach: +421 902 214 254, +421 949 478 519, +421 949 478 618. Prípadne môžete zazvoniť na rodinný dom hneď vedľa dreveničky. Radi Vás prídeme obslúžiť.

Predaj formou e-shopu neponúkame. Taktiež nezasielame tovar poštou či kurierom.
Cez e-mail: honeybee@honeybee.sk si môžete tovar rezervovať a oznámiť nám dátum Vašej návštevy. Tešíme sa na Vašu návštevu. 

Niečo o našom mede

Každá včelárska sezóna sa líši. Líši sa znáškovými zdrojmi, ktoré sú v prírode každým rokom rôzne výdatné a tiež, podľa počasia, rôzne dostupné pre včely. Tieto podmienky sa podpisujú pod chuť a hlavne množstvo medu. Podľa termínu vytáčania vie včelár získavať takmer jednodruhové medy (repkový, agátový, slnečnicový), alebo po odkvitnutí jedného porastu kvetou s vytáčaním počká a neskôr získava medy pochádzajúce z rôznych zdrojov. Hovorí sa im aj zmiešané medy. Neznamená to však to, že by ich namiešal včelár, ale to, že sú kombináciou nektárového a medovicového medu. Pokiaľ by včelár vytočil svoj med až na záver včelárskej sezóny, získal by tak med odzrkadľujúci svoj región a taktiež klimatické podmienky daného roku. V tomto sa med trochu podobá na víno, nemyslíte? Príďte ochutnať... 

Adresa

Pavčina Lehota 130
031 01  Liptovský Mikuláš

Kontakt

Email: honeybee@honeybee.sk
Phone: +421 949 478 618
Phone: +421 949 478 519