web page builder software

Medovníky

Nejeden medovník vyčaruje na detskej tvári úsmev. 
A pekne zdobenému medovníkovému srdcu darovanému naozaj od srdca sa poteší každá dáma. 

Mobirise

V každom z nás sa občas zrodí túžba vytvoriť jednoduchou technikou niečo pekné, niečo skrášľujúce naše okolie. Aj preto vzniklo v minulosti svojrázne umenie medovnikárstva. Zo začiatku to boli perníky vtláčané do foriem, ktoré neboli dozdobované polevou či farebnou kresbou. Neskôr boli takéto výrobky nahrádzané medovníkmi zdobenými štýlovou ľudovou, ornamentálnou tématikou. Tento štýl využívam aj ja pri tvorbe tradičných medovníkov. Pri rôznych príležitostiach a prezentačných akciách je vhodné pekný medovník doplniť o venovanie, nápis či logo. Vzory viem vždy prispôsobiť tématike a príležitosti, na ktorú sú medovníky určené. Ak sa Vám moja ponuka páči, neváhajte ma kontaktovať s objednávkou.

S úctou, Vaša medovnikárka Mirka. 

Ako objednať ?

Kolekcie medovníkov, podľa Vášho výberu pripravujeme na objednávku. Je potrebné si dohodnúť motívy a počty medovníkov najlepšie minimálne 2 týždne vopred.

Neváhajte ma prosím kontaktovať na:
tel.: +421 902 214 254
mirka.nabelkova@gmail.com

Hotové objednávky si, po dohode, viete vyzdvihnúť na odberných miestach v Banskej Bystrici, Pavčinej Lehote, Lúčkach a v Liptovskom Hrádku.

Ak máte záujem vyskúšať si techniku zdobenia medovníkov, môžete navštíviť kúpeľný areál Lúčky. V spoločenskej sále nás nájdete každý štvrtok. Akcia je sprevádzaná aj predajom našich výrobkov - medovníkov, medu, výrobkov z vosku.
Tešíme sa na Vašu návštevu 

Mobirise
Adresa

Pavčina Lehota 130
031 01  Liptovský Mikuláš

Kontakt

Email: honeybee@honeybee.sk
Phone: +421 949 478 618
Phone: +421 949 478 519